+48 81 443 73 72

Narutowicza 30

+48 81 443 73 72

Narutowicza 30

+48 518 311 530

C.H. E. Leclerc Zana

+48 518 311 530

Leclerc Zana

NIEZAWODNE SPOSOBY NA BŁYSZCZĄCE BUTY

Każdy but szczególnie klasyczny dobrze wygląda kiedy jest czysty i błyszczący. Buty wyglancowane dodają elegancji. Oczywiście nadają się do tego tylko buty ze skóry licowej lub lakierowanej. W przypadku tej drugiej stosuje się specjalne środki dedykowane do tego rodzaju skór. Można robić to samemu lub oddać do szewca.

W naszym zakładzie dostępna jest expresowa usługa czyszczenia i nabłyszczania butów. Buty szczotkowane są na kombajnie szewskim i dodatkowo nakładamy końcową warstwę nabłyszczająca, która wzmacnia efekt glancowania oraz dłużej pozostawia efekt świeżości. Kurz trudniej osadza się na butach.

Domowe sposoby na błyszczące buty wiążą się zakupem dobrej szczotki z miękkim włosiem oraz pasty opartej na naturalnych składnikach. Dodatkowo można się zaopatrzyć w nabłyszczające środki w aerozolu. Np. Care&shine firmy Kaps.

Sporadycznie można nabłyszczać buty gąbką nasączoną specjalnym silikionem. Taką gotową gąbkę – szybki połysk można trzymać w torebce i mieć zawsze pod ręką kiedy szybko chcemy odświeżyć buta i nie mamy czasu na szewca.

Masz zepsute obuwie, torbę lub potrzebujesz środków do konserwacji skór lub obuwia?

Przyjdź do jednego z naszych zakładów!

Poznaj naszą ofertę

Profesjonalne usługi tylko w szewcy.pl
Naprawa obuwia
Usługi kaletnicze
Artykuły obuwnicze
Dorabianie kluczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *