+48 81 443 73 72

Narutowicza 30

+48 81 443 73 72

Narutowicza 30

+48 518 311 530

C.H. E. Leclerc Zana

+48 518 311 530

Leclerc Zana

JAK DBAĆ I PRZECHOWYWAĆ BUTY PO SEZONIE?

Dbajmy o buty w sezonie i poza sezonem przechowując je w odpowiedni sposób aby długo nam posłużyły. Najlepszym sposobem na przechowywaniem butów są pudełka, najlepiej tekturowe. Tak, więc warto po zakupie butów zatrzymywać pudełko, aby po sezonie mieć gdzie je schować.

Dodatkowo oryginalne pudełka zwykle posiadają granulki chłonące wilgoć. Istotne aby buty odstawione po zimie w piwnicy czy na strychu nie przyjmowały wilgoci i nie zapleśniały. Dodatkowo radzimy zakup prawideł najlepiej drewnianych. Prawidła zapobiegają odkształceniom obuwia. Jeżeli mamy kozaki z długimi cholewkami radzimy przede wszystkim nie zaginać cholewek. Na rynku dostępne są, także prawidła do cholewek, które chronią cholewkę przed załamaniami oraz  posiadają specjalny haczyk, na którym można powiesić kozaki.

Buty po sezonie czyścimy, suszymy, pastujemy i najlepiej jeżeli zmobilizujemy się i zakonserwujemy je przed kolejną zimą. Wówczas słota i pierwszy śnieg na pewno nas nie zaskoczy. Jeżeli taka praca cię przerasta zapraszamy do naszych zakładów.

Masz zepsute obuwie, torbę lub potrzebujesz środków do konserwacji skór lub obuwia?

Przyjdź do jednego z naszych zakładów!

Poznaj naszą ofertę

Profesjonalne usługi tylko w szewcy.pl
Naprawa obuwia
Usługi kaletnicze
Artykuły obuwnicze
Dorabianie kluczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *